Στο νεραιδοκάστρο έχουν μαζευτεί όλες οι νεράιδες της χώρας για τον ετήσιο χορό τους! Η μία άμαξα διαδέχεται την άλλη και σιγά-σιγά στο κάστρο επικρατεί το αδιαχώρητο! Έχουν φτάσει όλες και ο χορός ξεκινά! Σχηματικό παζλ το νεραιδοκάστρο από τη Γαλλική εταιρία Djeco σε ιδιαίτερο εξωτερικό σχεδιασμό, αποτελούμενο από 54 τεμάχια. Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας άνω των 5 ετών.
Ηλικία
Από 5 μέχρι 7 ετώνΔιαστάσεις
Π300 x Y60 x Β230 χιλ.
Djeco Παζλ σε σχηματικό κουτί 54 τεμ. 'Το νεραϊδόκαστρο'
SKU: 07246
17,00 €Τιμή